Strona główna1 » MINI KOMPUTERY

MINI KOMPUTERY

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą komputerów wykonanych w formie miniaturowych konstrukcji, w oparciu o standard mini-ITX. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu naszej firmy możemy zaproponować sprzęt charakteryzujący się starannym wykonaniem i dopasowany do wymagań użytkownika. Praktycznie każdy przedstawiony model może zostać zmodyfikowany wedle Państwa życzenia poprzez zmianę wielkości pamięci, pojemności dysku twardego, rodzaju procesora, obudowy, czy napędu optycznego. W naszych propozycjach znajdują się zarówno komputery w miniaturowych obudowach z ultra-cichym chłodzeniem, jak i specjalnie przeznaczone dla entuzjastów gier w niczym nieustępujące dużo większym konstrukcjom.

Zamawiając u nas komputer otrzymujecie Państwo:

·        Przetestowany sprzęt zbudowany na podzespołach renomowanych firm

·        Jeśli zakupiono również system operacyjny będzie on zainstalowany wraz ze wszystkimi sterownikami (oryginalne sterowniki w komplecie)

·        Do każdego egzemplarza dołączona jest karta gwarancyjna zwierająca wykaz podzespołów z ich indywidualnymi numerami seryjnymi

·        Nie plombujemy obudowy, a to oznacza, że dopuszczamy ingerencję fachowego użytkownika umożliwiając samodzielną rozbudowę, czy konserwację (odkurzanie) bez straty gwarancji.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl